ВАША ВІЗИТКА: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ! ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК - 096 319 22 20.

UA RU

РЕКЛАМА НА ПОРТАЛІ

Сходи, перила, вироби з металу!

Сходи львів, перила у львові, вироби з металу, виготовлення!

Пластикові вікна та двері у Львові!

Пластикові вікна та двері у Львові!

Пам'ятники у Львові!
Ціни від 6 400 гривень!

Пам'ятники з граніту львів, ціни на гранітні памятники у львові

Літні шини у Львові!
Ціни від 250 гривень!

Літні шини з європи львів, ціни на зимові шини у львові

Переклади, мовні курси, навчання у Львові!

Переклади, мовні курси, навчання у Львові!

СТАТИСТИКА

СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ!

Надаємо послуги у сфері безпеки! Для дому, квартири, дачі, бізнесу, підприємства, офісу, магазину. Відеонагляд, новітнє обладнання та системи відеонагляду. Великий вибір найсучасніших систем охоронної сигналізації. Інноваційні системи контролю управлінням доступу.

Адреса: м. Львів

tel: (098)-094-80-88

email: web: cctv.lviv.ua

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВАШОГО ДОМУ! СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ У ЛЬВОВІ!

ВІДЕОНАГЛЯД

Якщо ви бажаєте тримати під контролем усе, що відбувається навкруги вас, дома і на роботі, бути впевненими, що ваші рідні та майно знаходяться у безпеці, можете замовити відеонагляд. На роботі, заглянувши у комп'ютер, ви переконаєтеся, що за вашими маленькими дітками гарно доглядає няня, а з престарілими батьками усе гаразд. А на відпочинку у режимі реального часу зможете особисто відслідковувати ситуацію в офісі або на вашому підприємстві.

Сьогодні відеоспостереження у магазинах, офісах, громадських організаціях, бізнесових структурах – це контроль та безпека, іноді сувора необхідність. Від багатьох наших клієнтів - власників салонів, готелів, барів, перукарень, що встановили камери спостереження, ми отримали єдині прикрі слова - про те, що вони не зробили цього раніше.

СИСТЕМИ ВІДЕОНАГЛЯДУ

Для відеонагляду використовуємо Turbo HD системи відеонагляду, які здатні передавати зображення з роздільною здатністю, як у цифрових камер, на відстані до 500 м. За потреби візуального контролю над об'єктами, використовуюємо цифрові системи відеонагляду з відмінною якістю зображення.

Новітні технології, що застосовуються в системах IP- відеонагляду онлайн з фіксацією будь-якої активності на об'єкті, працюють з максимальною швидкістю та високою якістю. Дуже зручно скористатися безпровідними системами, які передають сигнал за допомогою Wi-Fi.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВІДЕОНАГЛЯДУ

Пропонуємо широкий вибір обладнання для відеонагляду – найсучасніші відеореєстратори, відеокамери. Для забезпечення безперебійної роботи обладнання та захисту його від пошкоджень під час стрибків напруги у мережі, рекомендуємо використовувати модулі живлення різноманітних модифікацій. У великому асортименті маємо аксесуари для відеонагляду - додаткові елементи та пристрої, без яких неможливе якісне функціонування системи відеоспостереження.

ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Встановлення охоронної сигналізації для бізнесу, промисловості, офісів, ресторанів – необхідний крок для належного забезпечення безпеки. Охорона об'єктів сьогодні є не тільки бажаним заходом, а інколи просто обов'язковим. Матеріальні цінності, сировина, обладнання, транспорт, будівлі, інші об'єкти нерухомості та територія – все це потребує надійного захисту.

Броньовані двері, металеві решітки на вікнах іноді бувають ненадійними захисниками вашого майна, тому охоронна сигналізація для дому, квартири, дачі – це один із засобів убезпечити себе та власне майно.

ВІДЕОНАГЛЯД+СИГНАЛІЗАЦІЯ

Інтеграція відеонагляду з охоронною сигналізацією надає значні переваги. Адже грамотно спроектована система безпеки допоможе вам контролювати та здійснювати облік відвідувачів, убезпечить приватну власність та бізнес від несанкціонованих посягань зловмисників.

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Сучасні системи контролю і управління доступом вирішують питання пропуску осіб на певні території. Встановлення системи можливо не тільки на прохідних в громадських місцях, офісах, на підприємствах, режимних об'єктах, а й у приватних будинках та квартирах. Управління доступом здійснюється шляхом ідентифікації – карткова система, біометрична, що забезпечує високий рівень безпеки.

Інноваційні системи, побудовані на контролерах, зчитувачах, електромагнітних замках, в автоматичному режимі надають можливість здійснювати контроль робочого часу. Також ви можете придбати обладнання для визначення трафіку та контролю по номерним знакам автомобілів.

Обирайте ефективні системи захисту майна та бізнесу, адже не варто створювати умови для зловмисників та вторгнень непроханих відвідувачів.

Замовити встановлення систем безпеки у Львові: 098-094-80-88!

РЕКЛАМА НА ПОРТАЛІ

Заправка картриджів у Львові!

Заправка картриджів у львові, ремонт принтерів львів!

Будівництво з дерева у Львові!

Будівництво з дерева у Львові!

Прийом макулатури у Львові!

Макулатура львів ціни, прийом макулатури у львові

Ціни на клінінгові послуги у Львові!

Прибирання львів, хімчистка у львові, миття вікон, клінінгові послуги!

Більярдні столи Львів! Ціни виробника!

Ціни на більярдні столи, у львові, купити більярдний стіл, львів, ціна

ПАРТНЕРИ З РЕКЛАМИ