ВАША ВІЗИТКА: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ! ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК - 096 319 22 20.

UA RU

РЕКЛАМА НА ПОРТАЛІ

Клінінгові послуги, прибирання у Львові

Клінінгові послуги, прибирання у Львові

Хімчистка авто у Львові

Хімчистка салону авто у Львові

Пасажирські перевезення Львів

Пасажирські перевезення, оренда автобусів у Львові

Сходи, перила, вироби з металу

Сходи львів, перила у львові, вироби з металу, виготовлення

Пам'ятники у Львові
Ціни від 14 000 гривень

Пам'ятники з граніту ціни у Львові

СТАТИСТИКА

АКВА ФОРМУЛА

Доступні ціни на клінінгові послуги у Львові: прибирання, хімчистка, миття вікон. Прибирання квартир, котеджів, офісів та інших приміщень. Контрактне прибирання. Генеральне прибирання після ремонту. Хімчистка м'яких меблів, хімчистка килимів, чистка ковроліну, чистка салону автомобіля. Миття вікон, миття вікон після ремонту, миття вікон у важкодоступних місцях. Краща ціна за високу якість у м Львів.

Адреса: м. Львів

tel: (097)-050-16-85

email: zhenyasm@ukr.net web: aqua-formula.lviv.ua

Клінінгові послуги у Львові!

Aqua Formula - клінінгова компанія у Львові, яка надає широкий спектр професійних послуг в сфері клінінгу: прибирання приміщень, хімчистки та миття вікон.

З кожним роком клінінгові послуги користуються більшою популярністю у м Львів через ряд вагомих переваг: оперативне надання послуг, професійне виконання, використання безпечних засобів чистки, виконання клінінгових послуг в зручний час для клієнта.

Підприємство пропонує прибирання квартир, офісів, котеджів, та ін приміщень. Прибирання може бути одноразовим, за контрактом (періодичним) та генеральним.

Генеральне прибирання

Генеральне прибирання приміщень у Львові – послуга включає комплекс робіт, необхідний для приведення в порядок приміщень в відповідності до завдань узгоджених із замовником.

Генеральне прибирання може складатися із наступних видів робіт: видалення пилу і поверхневого бруду, миття та полірування поверхонь інтер'єру, миття вікон, дверей, скляних поверхонь, прибирання та миття балконів, миття та дизінфекція санвузлів, миття кухні та видалення жирових забруднень, миття та полірування підлоги, хімчистка м'яких меблів, матраців, килимів, чистка килимів та ковроліну.

Прибирання після ремонту

Послуга прибирання приміщень після ремонту може включати роботи як при генеральному прибиранні. Більше уваги приділяється досконалому видаленні будівельного пилу з вікон, стін, стелі, підлоги і відмивання поверхонь приміщення.

Контрактне прибирання

Контрактне прибирання здійснюється після укладання угоди з клієнтом і може бути як одноразовим так і періодичним. Для зручності замовника складаємо графік виконання робіт. При укладанні угоди на періодичне прибирання підприємство пропонує знижені ціни на послуги.

Замовити прибирання приміщень у Львові: 097-050-16-85!

Хімчистка м'яких меблів, килимів, ковроліну

Здійснюємо хімчистку м'яких меблів з текстилю, синтетики та шкіри. В комплекс робіт входить поверхнева і глибока очистка, видалення плям, видалення пилу, дизінфекція, полірування поверхні із шкіри.

Для зручності клієнта хімчистка проводяться на місці у замовника. Для очистки меблів, килимів та ковроліну використовується новітня техніка та високоякісні сертифіковані гіпоалергенні засоби, які безпечні для Вас та Ваших дітей.

Ви обираєте зручний для вас час, в вашому районі міста та за містом. Всі роботи проводяться оперативно та якісно. Для постійних клієнтів існує система знижок. Оплата здійснюється після виконання робіт.

Замовити хімчистку у Львові: 097-050-16-85!

Хімчистка салону автомобіля

Професійна хімчистка салону автомобіля допоможе позбутися неприємних запахів і повернути максимальну чистоту салону. Для чистки салону використовуємо новітнє обладнання та професійні засоби очистки, що дозволяє досягнути максимально задовільного результату.

Скориставшись послугою хімчистка салону автомобіля - ваш салон буде виглядати новим, обшивка чистою та свіжою, прибрана панель та відполіровані до блиску елементи інтер'єру!

Замовити хімчистку салону автомобіля у Львові: 097-050-16-85!

Миття вікон

Оскільки миття вікон у Львові не завжди є безпечною справою, тому чимало клієнтів замовляють дану послугу у нашій компанії.

В комплекс робіт входить - миття віконних рам та підвіконь, миття скляної поверхні, фінішне видалення води по кутках.

Якщо вам необхідно оперативно на професійному рівні помити вікна або cкляні поверхні різної конструкції в житлових, офісних, фінансових та промислових приміщеннях, тоді звертайтесь в нашу клінінгову компанію, яка обов'язково зробить cкляні поверхні сяючими та прозорими.

Замовити миття вікон у Львові: 097-050-16-85!

РЕКЛАМА НА ПОРТАЛІ

Автомобілі з Америки продаж у Львові

Автомобілі з Америки купити у Львові

Оренда автобусів у Львові

Оренда автобусів у Львові

Більярдні столи Львів! Ціни виробника!

Ціни на більярдні столи, у львові

Ціни на клінінгові послуги у Львові

Прибирання львів, хімчистка у львові, миття вікон, клінінгові послуги

Будівництво з дерева у Львові

Будівництво з дерева у Львові

ПАРТНЕРИ З РЕКЛАМИ